Právě probíhající akce: Při nákupu nad 1.500,- Kč doprava zdarma!
CZK
EUR
Měna:

Děláme si zásoby na zimu

Děláme si zásoby na zimu
Vytvořeno12.01.2019
Dodávka nového zboží na sezónu 2019 v libereckém Kolokrámu Venku závěje, po cyklistech ani stopy.. Venku závěje, po cyklistech ani stopy.. ..my však nezahálíme. Připravujeme se na jaro, abychom Vám mohli nabídnout žhavé novinky. ..my však nezahálíme. Připravujeme se na jaro, abychom Vám mohli nabídnout žhavé novinky. Takhle to u nás vypadá, když přijede kamion s kolama.. Takhle to u nás vypadá, když přijede kamion s kolama.. Kdo to bude všechno stavět? Přece náš mechoš, který nedělá jinak, než s úsměvem na tváři:) Kdo to bude všechno stavět? Přece náš mechoš, který nedělá jinak, než s úsměvem na tváři:) Inovovaných helem Specialized máme také hromadu... Inovovaných helem Specialized máme také hromadu... Vybírat je opravdu z čeho :)... Vybírat je opravdu z čeho :)... Chcete pláště rekreační, sportovní nebo závodní? Máme jich plnou krabici :) Až skončí sezóna trenažerů, víte kam zajít, nebo přijďte rovnou hned. Jsme tu pro Vás stále :) Chcete pláště rekreační, sportovní nebo závodní?
Máme jich plnou krabici :) Až skončí sezóna trenažerů, víte kam zajít, nebo přijďte rovnou hned. Jsme tu pro Vás stále :)
Venku závěje, po cyklistech ani stopy.. Venku závěje, po cyklistech ani stopy.. ..my však nezahálíme. Připravujeme se na jaro, abychom Vám mohli nabídnout žhavé novinky. ..my však nezahálíme. Připravujeme se na jaro, abychom Vám mohli nabídnout žhavé novinky.

Sledujte nás na sociálních síťích