Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Eurobike 2024 za námi

Eurobike 2024 za námi
Vytvořeno08.07.2024

Eurobike 2024 za námi. A co před námi? Uvidíme, zatím se s vámi podělíme o naše první dojmy z EB.

Eurobike je tedy za námi. Valíme to po autobahn a krátíme si čas vstřebáváním a probíráním prvních dojmů, dokud je ještě máme v živé paměti. O čem tedy hlavně vedeme řeč? No, za mě osobně, že by se mi z něčeho překvapením rozšněrovaly tkaničky u bot..., to zrovna ne ;-). Brada nám nikomu nespadla, takže jsme, zaplať Bůh, nemuseli vyhledávat dentistu, aby nám nahodil panty zpět :-D. Ale! Byla opět příležitost pozdravit se v trochu povznešenější náladě s našimi dodavateli, což je věc důležitá a potřebná, aby se tak nějak upevňovaly ty dodavatelsko odběratelské vztahy (jako JZD Neveklov a Dřevoplech Praha ve Vesničce střediskové) :-D. Po dlouholeté spolupráci se vztahy s mnohými dají definovat jako přátelské, což je jedině ku prospěchu obou stran. S kamarádem by se vždy mělo jednat snáze a otevřeněji, na rovinu.

Soudě podle našeho dojmu, vystavovatelů/výrobců možná trochu ubylo (některým možná nestačili také do letadla naložit kufry, tak čas trávili v nějaké nejbližší pivnici nebo se jen vmísili do davu návštěvníků...?) V mnoha případech je zastoupily a pod svá křídla vzaly některé německé a rakouské velkoobchody, jejichž expozice tedy nabízely hned několik cyklistických značek. Je to prostě současný trend... Zda je to dobře či ne, to vše ukáže čas nebo se jen po čase objeví nějaký nový manažer a ten přijde s návrhem - co takhle zkusit to sami za sebe? :-D Bude oceněn, pochválen a nějakou dobu to zase bude jinak, kdo ví? My už něco obdobného pamatujeme z našeho For Bike ;-). Jen se, doufejme, nedočkáme výprodejů ve stylu - Tady a teď, hned!

Jinak bez vážnějších připomínek. Výstaviště ve Frankfurtu je dobře přístupné, haly vzdušné, dobrý servis v restauracích a kavárnách a čistý (relativně) záchody - to mám rád ;-)! Nikde nebylo třeba se tlačit a tlačit možná víc jen na tom záchodě, abychom byli zase co nejrychleji "na place" :-D.

Závěrem - co jsme chtěli vidět, to jsme měli možnost si v klidu bez stresu prohlédnout. Vystavovatelé byli vesměs sdílní a ochotní podělit se o informace. Tolik asi ve stručnosti z reportáže psané za jízdy. Jako bonus přikládáme několik málo zaznamenaných momentů. V následujících dnech se s vámi podělíme o pár výcvaků kol a expozic, které nás něčím zaujaly.

Prozatím tedy hezký den a hodně zdaru!

Cuba Libre a kolokrámníci B-)

... tak jsme tady! Nebudeme otálet a jdeme rovnou na to!

Odkud jste, hoši? Kolokrám?! Ach sóoo...:-D

Pro jistotu. To jen kdyby náhodou někdy něco podobného prošlo naší dílnou. Ve vyhledávači na našich stránkách ho ale budete muset hledat pod označením "Ara arakanga" :-D

Tak to ty jsi ten Kubánec? Myslel jsem, že budeš trochu "opálenější" :-D.

...žijeme kousek od sebe a musíme se potkat až tady ve Frankfurtu! ;-) Kubánec a Krakonoš...

Nazdar kamaráde! Ty jsi ale od posledně zase nevyrost! :-D

No pane závodníku! S vámi se musím vyfotit!!!

... to mu mám fakt takhle přeložit? Jo, klidně a ještě mu řekni, že ho rád na prázdniny zaměstnám, aby si to zkusil naostro... :-D

Ne, fakt jenom neokouníme. Rádi se podíváme na všechno, co je zajímavý a ledacos i rádi vyzkoušíme...

Kola jsou vždycky důvod k posouzení - jak se točí, jak jsou pevný, jak jsou těžký, jak vypadaj, jaká je cena, kolik jich případně musíme odebrat, ...

Zajímavá prezentace si zaslouží chvilku pozornosti. No a praxe a běžný život potom ukáže, jestli nekecali... ;-)

Lightweight - z "lehký váhy" má hodně lidí těžkou hlavu! :-D

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies