Právě probíhající akce: Při nákupu nad 1.500,- Kč doprava zdarma!
CZK
EUR
Měna:

KPŽ Orlík 26. 6. 2020

KPŽ Orlík 26. 6. 2020
KPŽ Orlík 26. 6. 2020
KPŽ Orlík 26. 6. 2020
Vytvořeno03.07.2020

KPŽ Orlík 26.6.2020 KPŽ Orlík 26.6.2020

KPŽ Orlík 26.6.2020 (Klub Přátel Železnice ?  - tentokrát je to o něčem jiným ...) Na startu v bloku č.5 a 300 lidí před sebou - masakr! Z dálky slyším speakra, jak řve: Start!!!, ... a my ještě nekonečnou minutu(to by se Albert Einstein s jeho teorií relativity divil! ) stojíme na místě a čekáme, než se to vůbec pohne. Jednoho už brní z nervozity celej člověk, ale pak se to najednou pohne a ...! Začíná peklo!

A challenge o to, na kterou pozici se dá dojet. Prodírám se urputně lidma kolem a přede mnou, hlásím: "z leva, z prava", odstrkuju borce mimo ideální stopu, ale nezapomínám vždy poděkovat - kousek mozku jsem ještě nevypnul . Dnes se práší za kočárem a po těch bahnitých závodech je to lehce nezvyk. Proto taky je to tentokrát celkem rychlé a dojet si dopředu není úplně jednoduchý, no, spíš vůbec jednoduchý!

Začínám v puse cítit příchuť krve, neklamnou to známku toho, že si docela dávám. Na 40.km jsem někde cca na 35. figuře celkově a v kamenitým sjezdu chytám defekt na zadek, zase! Mlíko všude! Zastavuju, funím vzteky a dofukuju (gumu ). Nějak to ale nefunguje??, zkouším jet dál, jestli se mlíko chytne.

Po 2km zastavuju znovu, vyndavám zadní kolo abych, jako barman, prošejkroval mlíko, dávám druhou bombičku a ta mi celá vesele fičí do ksichtu! Tak nic, no?>? nezbývá než opatrně dojet na občerstvovačku, která je cca na 50 km. Tady prosím o dofouknutí z velké pumpy - tohle už drží, super!

Tak teď už jenom v "klidu" do cíle. Je z toho celkově 59. místo a 12. v kategorii. Další zážitek, další "zářez do pažby" a další osobní příběh, a o tom to je . Text k fotce níže: "Tady je sice okolo voda, ale já mám všude mlíko, jako v mlíčným báru , jenže mi je tentokrát ..... platný!"

Tak zase někdy.

Sledujte nás na sociálních síťích