Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

PROLOGO

PROLOGO
Vytvořeno10.07.2024

Prologo...

To nás, upřimně, nikdy nezklame! Zde je vidět, že každý ví, co má a hlavně chce(!) dělat! Tady se na nic nečeká, nespí se na vavřínech. A to i přesto, že Prologo podobně jako DMT a další značky jede momentálně společně s UAE a Pogačarem na vítězné vlně. Nikdy není hotovo, stále je co vylepšovat, stále hledat nové cesty, nové materiály, nechat se inspirovat okolním světem, přírodou... Nevěřili byste, kolik ultramoderních vychytávek u špičkových výrobků ve všech možných oborech vzešlo z využití přirozené "výbavy" například hmyzu! ;-)

A když tedy vítězná vlna, tak zde nemohlo chybět ani sedlo v růžové verzi, navíc doplněné všemi vítěznými závody, kde slavný Slovinec uspěl ;-). Každý si tedy bude moci vyzkoušet, na čem se dá "vysedět" růžový dres :-D. Podívejte se, co jsme pro vás zatím v rychlosti zaznamenali během návštěvy expozice a těšte se. Brzy vám ukážeme a naskladníme (!) nejen velmi dobře propracovaný 3D model sedla, ale taky nové modely, které nesou označení M4 v provedení "s dírou i bez díry", stejně tak nové modely sedel pro slečny, paní a dámy, tak i přepracovaný tvar a facelift úspěšného a u nás nejprodávanějšího modelu Dimension. Už brzy!

Jak se už nyní z několika záběrů můžete přesvědčit, jsou zde dál také u osvědčených modelů nové barvy a nová "protiskluzová" povrchová úprava (která nahrazuje CPC) sedel na čím dál populárnější gravel. Prologo též nově podepsalo smlouvu s TDF, kdy některé modely pro větší popularitu nesou logo Staré Dámy ;-).

Prostě novinek je pro nadcházející rok 2025 u Prologo vícero a máte/máme se tedy na co těšit!

Děkujeme za přátelské, inspirativní, motivační, obohacující ;-) setkání! Grazie mille amici!

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies