Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Reichenberg KOLOKRÁM

Reichenberg KOLOKRÁM
Vytvořeno16.12.2021

Svět není jednoduchý, život není jednoduchý. Kdo chce kvalitně žít a obstát, musí pro to něco udělat a nečekat na zázrak, na pomoc shůry! Přesně v tomto smyslu se snažíme u nás v Kolokrámu celé roky fungovat. Pracujeme na tom již 25 let, pilně, poctivě. A pomalu se snažíme něco budovat. Někdy je to fakt těžký obstát, nejen před sebou...., ale to zná snad každý, kdo se někdy snažil něco dělat pořádně a dával tomu to nejlepší ze sebe. Je to jako na kole. Když chceš vyhrát, nemůžeš stále jet někde v závětří a čekat jen na závěrečný spurt. Musíš nejdřív něco natočit, naučit se jízdu ve větru, v kopcích, ale taky s kopce... Musíš být trpělivý a vytralý. Než se dostaneš na špic, chce to dlouhodobě velkou dřinu a ono to potom občas cinkne a něco třeba vyhraješ ;-). Nebo do toho něco, něco co neovlivníš vleze...

Zlí jazykové tvrdí, že naše liberecká pobočka je na zavření, že ji ke konci roku ukončíme. Upřímně, je pravda, že jsme měli poslední dobou personální problémy, a tudíž i jak udržet kvalitu našich služeb ve standardu, jak jsou a byli naši zákazníci zvyklí. Jak už to mezi lidmi chodí, co člověk, to názor. Ne každý ze stávající smečky to vidí stejně, a tak po necelé dekádě fungování naší liberecké pobočky se někteří kolegové rozhodli své působení ukončit a vydat se jiným směrem. Takový je život, budiž jim přáno, upřímně, jen to nejlepší. Vždycky po čase někdo odchází a jiný přichází, nicméně Kolokrám a jeho hodnoty zůstávají dál a stejně tak zůstane nadále v provozu i naše srdcová liberecká pobočka.

Byla by škoda ji ukončit jen proto, že se nám tam chvíli nedařilo najít společnou řeč. Navíc, když nám celou dobu nebo během těch 9 let fungování pomáhalo několik přátel, bez kterých by tato naše výkladní skříň nikdy nevznikla. Stejně tak, když máme to štěstí a majitel nemovitosti a náš nájemce je skvělý člověk, sportovec a navíc nám vždy se vším co bylo třeba pomohl a sám investoval svůj čas a prostředky do toho, aby se zde kolokrámnické posádce dobře žilo.

Ne vždycky jste ve formě a vše jde, takříkajíc, samo. Jsou chvíle, kdy se nedaří a kdy je potřeba zabrat a vrátit se tam kam si myslíte, že patříte. O to víc to platí dnes, v této složité době, kdy sami nevíme, co nás čeká další měsíc, zda zůstanou otevřené obchody, zda bude co prodávat a zda vůbec po Novém roce bude do čeho píchnout. Netvrdíme, že jsme nejlepší, ale snažíme se dělat svou práci co nejlépe, abyste vy, naši zákazníci a příznivci, byli maximálně spokojeni. Snažíme se fungovat jako dobře promazané a do sebe dokonale zapadající soukolí. Tak, abyste si na nás nevylámali zuby, a aby se i ta vaše kola točila s lehkostí a přinášela vám jen radost.

Za sebe, jako že se Jakub Svoboda jmenuji, vám všem, našim libereckým zákazníkům slibuji, že vytrváme - jsme tu pro vás! A budeme i v tom nastávajícím roce!

Hezký advent všem lidem dobré vůle a pohodu nejen do Nového roku 2022!

Jakub Svoboda a kolokrámníci

 

Doufáme, že vám dál tohle světlo, jako pomyslný maják, bude ukazovat cestu - cestu k nám! :D

K nám do KOLOKRÁMu.

Mechanik Tomáš si na vás jistě najde čas...

... stále je a bude co dělat...

V plném nasazení.

Doby, kdy jste si u kola vstačili s vercajkem, který býval v brašničce na sedle, ty už dnes patří do Starých pověstí českých :-D(bývala tam i olejnička;-)!)

Ruce, ty budou potřeba stále! Hlavně ty šikovné.

Tohle a ještě tisíc dalších k tomu... ;)

Pečlivě a důkladně. Za chyby se platí hlavně ztrátou důvěry zákazníků a to je průůů...!

Kdo chce prodávat, musí mít co nabídnout!

Zákazník toho chce a potřebuje vidět co nejvíc, aby měl z čeho vybírat!

Zní to jednoduše, ale není to nic snadného.

Ke každému kousku na krámě by také měl být obchodník schopen něco říci... Taky nic snadnýho. ;)

Kdo chce jezdit na kole, musí se taky na to kolo vhodně obléct...

... a vybavit všemi náležitostmi, hlavně co se bezpečnosti týká.

Za pomoci personálu vybrat to nejvhodnější nářadí!

Hodně zákazníků si chce svůj stroj nějak vylepšit, odlišit od ostatních...

Není bota jako bota! Ta správná právě pro vás je někde tady...

Hlavně s rozvahou, neunáhlit se, všechno si pořádně prohlédnout a zkoušet a zkoušet a zkoušet! Když zjistíte až na vyjížďce někde za kopcem, že vám něco nesedí, je už pozdě...

Jsme připraveni!

Na vás je jen vybrat si. ;)

Vypadáme zaneprázdněně, ale klidně se ptejte, od toho tady jsme! :D

Hotovo, můžete sem valit další!

Tady nejste na startu TdF, tady jste v Kolokrámu! :D

Zdravím vás, já jsem Dominik, prodejce.

Nebojte, já nejsem jako Hujer! Já to tady opravdu mám na povel! :D

Není to až tak populární, ale i zkasírovat vás umím ;)

Musíme se snažit, jsme stále pod dohledem nejvyššího kolokrámníka! ;)

Nejen pro jednotlivce - vybavíme klidně i celý tým!

Tohle všechno a ještě mnohem víc - máme skladem.

A co nemáme, objednáme!

Myslíme i na dorost - z nich vyrostou, doufáme, další naši zákazníci! ;)

Nejen kontrola "na dálku", občas je potřeba vše vidět na vlastní oči a co naplat, není nad přímý kontakt s lidmi... To žádná technika nenahradí!

...nějaké ty "výroční" doplňky.

...

Kdo si ještě nevšiml, specializujeme se zde hlavně na Specialized! ;)

...

Je večer, jdeme domů, pokračujeme zase zítra ...

Tak asi tak. Takhle to u nás chodí a bude chodit dál. Pokračujeme! ;)

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies