Kategorie

Výrobci

  Kolokrám je členem evropské sítě autorizovaných servisních středisek pod názvem Shimano Service Center
  Zdeněk Štybar - 54/11 bikeholiday Mallorca

  Dokumenty ke stažení

  1. Obchodní podmínky

  2. Reklamační řád

  3. Reklamační list

  4. Odstoupení od kupní smlouvy

  5. Žádost o výměnu zboží

  Na koho se obrátit?

  Pokud potřebujete informace ohledně Vaší reklamace nebo informace o jejím uplatnění, kontaktní osobou je:

  Lukáš Bureš

  Tel.: 608 906 345

  E-mail: lukas.bures@kolokram.cz

  Přijetí zboží na reklamaci

  Na reklamaci je přijato kompletní zboží s průvodním dopisem, viz Všeobecné pokyny k podání reklamace.

  Reklamace zboží zakoupeného v internetovém obchodě www.kolokram.cz může být uplatněna pouze na adrese provozovny prodávajícího.

  Adresa provozovny pro uplatnění reklamací:

  Kolokrám s.r.o., Kamenická 151, 47114 Kamenický Šenov.

  Kontrola zásilky před vyzvednutím

  Zákazník je povinen zkontrolovat zboží (dodávku), zda není viditelně poškozena nebo poničena. V případě, že je zásilka poničena, zákazník dodávku nemusí převzít, ale v tom případě neprodleně kontaktuje prodejce (internetový obchod) o nepřevzetí zásilky. Dále je možné s pracovníkem přepravní služby zásilku prohlédnout, jestli je dodávka zboží kompletní a v neporušeném stavu, a sepsat s ním o této skutečnosti protokol.

  Jak postupovat při požadavku na uplatnění reklamace?

  V případě, že zákazník zboží převezme, ale zjistí jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím, nebo se zásilkou fakturu neobdržel, je povinen neprodleně informovat internetový obchod o této skutečnosti. V případě, že tak neučiní, nemusí být jeho pozdější reklamace uznána.

  V případě, že zboží došlo v neporušeném stavu a neporušeném obalu, ale projevila se u něj zjevná výrobní vada (a to i v průběhu používání), a je-li podle data na faktuře zboží v záruce, kupující zašle reklamované zboží na adresu provozovny s průvodním dopisem s popisem vady.

  Všeobecné pokyny k podání reklamace

  • Reklamované zboží zabalte do pevného obalu, aby nemohlo dojít k poškození během přepravy, a přiložte k němu kopii daňového dokladu nebo jiného dokladu o objednávce (např. email s potvrzením objednávky).
  • Stáhněte si reklamační list na tomto odkazu.
  • Do balíku přiložte vyplněný reklamační list se stručným popisem závady, návrhem na vyřízení reklamace, popř. číslem bankovního účtu.
  • Vše zašlete na adresu provozovny Kolokrám s.r.o., Kamenická 151, 47114 Kamenický Šenov. Nezapomeňte připojit Vaši zpáteční adresu.

  Souhlas s platným reklamačním řádem

  Souhlas s reklamačním řádem potvrzuje zákazník převzetím zboží od přepravce a podepsáním protokolu příslušného přepravce. Převzetím zboží se rozumí okamžik, kdy je zboží převzato od dopravce, případně vyzvednuto na poště.

   

  Reklamační řád, jakožto i ostatní dokumenty dle legislativy, je zasílán do emailu ve formátu PDF spolu s potvrzením objednávky, popř. je veřejně k dispozici na odkazu výše.