Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Uhlí a cyklistika :)

Uhlí a cyklistika :)
Vytvořeno19.04.2022

Že by ho jako někdo rozvážel v putně na zádech na bicyklu? To by asi tak většinu smrtelníků před lety napadlo jako první. Dnes už je to jinak. Je tady jiná doba. Lidstvo zanechává prý velkou uhlíkovou stopu na planetě. Ale uhlík vytvořil takovou stopu v cyklistice, že to svět neviděl! ;)

Tak tedy zde nějaký to karbonový uhlí na zátop :D ! Tenhle uhlík v sobě spojuje množství různorodých vlastností. To, že je tvárný, lehký, pevný, odolný, to je všeobecně známo. Ale když už je takto (viz přiložené obrázky) zpracovaný, má ještě navíc vynikající absorbční vlastnosti - absorbuje, tedy vstřebává neskutečné množství finančních prostředků :-D:-D a zároveň je také uhlím aktivním, jelikož vás přinutí (dokonce dvoufázově!) zvýšit aktivitu.

Nejprve sebou musíte v práci řádně mrskat, abyste si na to vydělali a potom, když už si takové šperky navěsíte na svůj stroj, stojí za to pořádně zabrat a dokázat závistivcům, že to je opravdu přínos a že to není jen na efekt!

Takže co teď? No přece nejlépe vyzkoušet! Aktivně! ;)

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies