Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
UPOZORNĚNÍ: Od 25. do 27. října probíhá na pobočce v Liberci inventura. Prodej a osobní odběry budou obnoveny po tomto termínu.
CZK
EUR
Měna:

Kariéra

Živ se tím, co tě baví!

Společnost Kolokrám existuje již přes 20 let. Za tu dobu jsme si vypracovali na českém trhu stabilní pozici. Vždy jsme se snažili dělat věci s maximální odborností, pečlivostí a zkrátka přistupovat ke kolům trochu jinak než konkurence. K tomu samozřejmě potřebujeme fundované členy týmu.

 

 

KOLOKRÁM team hledá kolegy na pozice:

MECHANIK
SKLADNÍK

a pokud tu nic z toho, co hledáš, není a rád bys tu pracoval/pracovala, STEJNĚ POŠLI SVÉ CV s motivačním dopisem

 

Ptáme se:
Nalezneme pro naši kašenovskou prodejnu (rozuměj prodejnu v Kamenickém Šenově) bodrého a poctivého cykloznalce nebo cykloznalkyni, kterému/které péče o jízdní kolo a profesní jednání se zákazníkem není cizí?

Požadujeme:
Komunikativnost a schopnost prodat základní cyklo-mechanické dovednosti/vybavení, zájem o libovou cyklistiku, základní práci s PC, praxe v oboru výhodou, stejně tak angličtina :).

Nabízíme:
Práci v prosperující společnosti, smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající finanční ohodnocení, možnost učit se novým věcem, další vzdělávání v oboru. Práci ve stabilním kolektivu kolokrámníků.

A co nabízíte Vy?
Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na jakub.svoboda@kolokram.cz ... a staň se platným členem kolokrámnické smečky! Oceníme Tvůj zájem, loajalitu, sounáležitost s firmou, zručnost, zkušenost a zapálenost pro „srdcařskou“ cyklistiku.