Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Zastupované značky

Během historie společnosti Kolokrám s.r.o. došlo k navázání úzké spolupráce s několika velice zajímavými značkami cyklistického světa. Pro tyto značky jsme se stali jediným distributorem a dovozcem pro český trh.

Po letech spolupráce jsme ustálili tento seznam na několika značkách, které splňují naše vysoké nároky na kvalitu, a to jak zpracováním, tak poprodejním servisem. Dokážeme zákazníkovi garantovat nejlepší možné ceny, kvalitu a v případě reklamace i její rychlé vyřízení.

Pro Českou republiku je firma Kolokrám s.r.o. dovozcem těchto tří nejvýznamnějších značek:

 

 

Samozřejmě nikdy neusínáme na vavřínech, a proto jakýkoliv problém či nedostatek s výrobci ihned řešíme a snažíme se najít pro zákazníka přijatelné východisko. Stejně tak sledujeme novinky a změny na cyklistickém trhu. Pokud nás nové produkty či značky zaujmou, ihned začínáme jednat.

Sledujte nás a naše infomační kanály. Stále něco připravujeme. Je na co se těšit.

 

Kolokrámnická smečka

[obchod@kolokram.cz] [facebook]

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies