Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Zakázkové stavby

Tahle věc asi nenapadne nikoho, kdo se chce probírat nekonečné hodiny katalogy všech možných značek či zaručeně spolehlivými internetovými návody, jak si vyrobit dokonalé kolo. Pro všechny ostatní jsme tu připraveni se svým nadnárodním, megalomanským, neslýchaně obchodně-montážním koncernem cycling industry, precizním works entertainment & bravurním storage battery, ručním processingem and velölaborate famózním customer preparationem, který je v majetku svobodného velmistra Kubánce.

Právě jeho lze kontaktovat s Vaší představou o vysněném kole. A to si pište, že právě na tohle je Jakub, Revolt, Kubánec, Svoboďák, magor, Cuba Libre nebo (jak jej řada z vás zná) „ten, který nás v kopci ničí“, připraven jako nikdo jiný. Nejen že má pod palcem řadu značek, jejichž je dovozcem, ale současně má každý z těch komponentů, rámů, zapletených kol a prakticky všech dílů dokonale prověřený vlastním používáním.

Kdo jiný by tedy měl vědět, co potřebujete pro svůj jízdní styl. Jaká kola budou Vašemu stroji nejen slušet, ale umožní i snadněji šplhat k alpským vrcholkům? Čím nejrychleji zařadit? Za pomoci drátku nebo elektřiny? Prostě jak to má vypadat, když se Váš sen zhmotní a můžete u toho být navíc přítomni. Již stovky kol takto opustily dveře jeho roubenky, ze kterých se za nimi se zasněným výrazem ve tváři dívá jedna z Muchových múz. Ta již viděla nejednu specialitku zavánějící exotikou, ale i prototypy a novinky, které ostatní viděli až za řadu měsíců.

Tak na co ještě čekáte? No samozřejmě na kontakt. Pište nonstop na jakub.svoboda@kolokram.cz

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies