Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Parlee

Vítáme Vás na úvodní stránce značky Parlee, kterou pro ČR exkluzivně zastupuje firma Kolokrám. Dozvíte se zde odpověď na otázku Proč právě Parlee?“ a také přehled aktuálních rámových setů.

Pokud budete mít zájem o další informace, kontaktuje nás. Budeme se Vám maximálně věnovat.

 

Proč právě Parlee?

V tomto světě se na zázraky nehraje. Na co se však hraje, je tvrdá práce a mnohá sebeodříkání. Teprve poté se může zrodit příběh se šťastným koncem. Pokud se tedy nad první větou zamyslíte, kdyby příběh neměl šťastný konec, nikdy by se o něm pravděpodobně asi ani nikdo nedozvěděl. Díky tomu, že snažení Boba Parleeho toto pravidlo potvrzuje, můžete číst následující řádky.

Dvacet let v oboru stavby lodí, kterému se naplno věnoval před založením vlastní značky, mu dalo takovou spoustu zkušeností, že si mohl začít plnit vlastní sen o sestrojení dokonalého závodního rámu. Samozřejmě taková věc není jen o zkušenostech a chtíči být v něčem nejlepší, ale právě ve výše zmiňované mravenčí práci. V tu Bob Parlee věřil a dokázal jí podřídit vše. A tak se v roce „nula“, odtud i pojmenování jeho prvního modelu Z1, začal psát příběh, který sice nemá konec, ale dobře se vyvíjí.

Hned první prototypy, sázející na možnost vlastní volby geometrie, se mohly stát pojmem, ač to bylo teprve před deseti lety. Cílily totiž na záměr, dostat při plné funkčnosti hmotnost rámu pod 900 gramů. Utopie? Ne, byl to teprve začátek. Tento první milník se podařilo docílit již po třech letech vývoje a následovaly do nebe vychvalující recenze uznávaných periodik a časopisů. Časopis Bicycling magazine dokonce označil tento stroj za „kolo snů“. Bob přes tyto první úspěchy neusnul na vavřínech, ale znovu se ponořil do práce, aby dal vzniknout nejnovějšímu šperku ve své sbírce, který nese označení Z5. Zde byla prolomena další hmotnostní hranice, a to 800 gramů. Nehledejte v tom však nějakou „Asii“, kde by byla tato váha na úkor dalších vlastností ponížena. Jde o fortelnou práci, připravenou jezdci sloužit na cestě k těm nejvyšším metám.

 

Pro tento rok značka PARLEE přináší následující rámové sety:

 

Galerie Parlee made by Kolokrám

Níže je několik odkazů na galerie, ve kterých se rámy Parlee objevily. Lépe si tak uděláte představu o reálném vzhledu těchto exkluzivních rámů, kol na nich postavených, ale také celkový obrázek o tom, co Parlee odlišuje od ostatních.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies