Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

AD. ONE - limited edition

AD. ONE - limited edition
Vytvořeno12.05.2022

AD. ONE - to by mohlo být něco jako: Tak za prvé! :D Tak tedy, za prvé - toto není nic z produkce magistra Kellyho, kdy z hvězdného záření za vhodné konjunkce planet zhmotňoval bytost Sirael. I když, ...

... bytost sirael je démon, který svádí lidi ke hříchu. Jo a jedna z jeho oblíbených barev je prý modrá. Jak dnes víme, všechny podobné astrální bytosti a démoni jsou produktem intenzivního snění a soustředění mysli, usilovných přání, ... ;)

Tak pusťte z uzdy své hříšné myšlenky a uvidíte, že se vám třeba zhmotní tajný sen! Tak jako tady - démonické CIPOLLINI AD. ONE!

Je to jen sen? Nebo se nám zde skutečně vlivem kosmického záření, úporné energie našich myšlenek a ideálního postavení vlivných planet zrodil tento drahokam, uhlíkový sen??? ;)

Tak se pro jistotu ještě štípněte, ať jste si jisti, že jste vzhůru a při plném vědomí! V tom modravém svitu je skutečný kus karbonu vytvarovaný borci z Cipollini.

Tak se dívejte! A, jak magistr říkal císaři Rudolfovi II.: ... ale , milosti, nedotýkat! Substance je zatím velice jemná a křehká! A když, tak jen zlehýýýnka... :D

Užívejte si s námi ten pocit prvotního okouzlení a záměrně ho prodlužujte a udržujte se v tom snění a nesnažte se ho hned popadnout do pracek! :D

Je to něco jako blouznivé a dlouhé dobývání krásné dívky. Ty pocity ve vás zůstanou na celý život. Užívejte si to čekání a nechtějte všechno hned, teď, okamžitě. O to rychleji by z vás ty libé pocity vyprchaly.

A nebojte, tohle nejsou mámení pekelná, nechte se klidně svádět tou andělskou modří!

No prostě už konečně uznejte, že je to krásnej majstrštyk! :D

Je to fakt pravý! A dá se to nastrojit a dá se na tom jezdit! i UCI se na tom "podepsala" ;)

Není tedy důvod, proč bychom na to neměli nalepit i tu naši známku.

A to si pište, že my ji tam nalepíme! :D

A ten, kdo bude dostatečně omámen, bude námi odměněn! My mu takového CIPA postavíme!

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies