Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

De Rosa Pininfarina

Vytvořeno04.05.2020
Už jsme stačili nalítat nějaký ty kilometry v krátkejch a provětrat i celou zimu připravovované šperky a nechali jsme vyniknout jejich tvarům v přímých a už i hřejivých slunečních paprscích. Už jsme stačili nalítat nějaký ty kilometry v krátkejch a provětrat i celou zimu připravovované šperky a nechali jsme vyniknout jejich tvarům v přímých a už i hřejivých slunečních paprscích. Ale všemocná příroda nám občas ráda dá najevo, kdo je tady pánem. Ale všemocná příroda nám občas ráda dá najevo, kdo je tady pánem. Nastanou pak chvíle, kdy opět vezmeme zavděk (doslova 😃) teplu domácího krbu. Klimošky vypnout, vytápění zapnout! Nastanou pak chvíle, kdy opět vezmeme zavděk (doslova 😃) teplu domácího krbu. Klimošky vypnout, vytápění zapnout! A i ten, kdo je náležitě zocelenej a nabalí se a stejně vyrazí, tak po návratu rád vyhledá příjemné teplo, nástroj opět vynese třeba do obýváku, rozvalí se, nohy nahoru a očima přejíždí po detailech svého stroje. Jo, jsou to hezký chvilky, když se máte kam vrátit, je vám tam dobře a ještě se můžete kochat ... 😃 A i ten, kdo je náležitě zocelenej a nabalí se a stejně vyrazí, tak po návratu rád vyhledá příjemné teplo, nástroj opět vynese třeba do obýváku, rozvalí se, nohy nahoru a očima přejíždí po detailech svého stroje.
Jo, jsou to hezký chvilky, když se máte kam vrátit, je vám tam dobře a ještě se můžete kochat ... 😃
Třeba pohledem na De Rosu, která ve své stavbě nese rukopis mistra Pininfariny. Třeba pohledem na De Rosu, která ve své stavbě nese rukopis mistra Pininfariny.

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies