Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Cipo AD.ONE

Cipo AD.ONE
Vytvořeno04.01.2024

Ještě nezačalo opadávat jehličí z vánočního stromečku a už tady máme další dárek - "povánoční" :D. Smrčky, jedličky a borovičky jsou v domácnostech zdobeny a vyladěny do všech možných oblíbených barev, Cipo AD.ONE v tomto případě vsadilo na modrou.

A určitě nechybilo! Modrá v kombinaci s přiznanou karbonovou strukturou působí elegantně, přitažlivě a zároveň i dostatečně "rychle", jak se na takový stroj sluší. Vrcholná řada nabídky Cipollini není výjimkou. Co vám tedy toto AD.ONE kromě působivého vzhledu nabízí? Asi jako dědeček Hříbeček z Mrazíka, když Ivanovi předal pevný luk a hbité střely :D.

Podobné vlastnosti můžete očekávat i zde. Rám je předurčen k tomu, aby veškerou vynaloženou energii jezdce beze zbytku přeměnil v dopředný pohyb a použité komponenty jsou konstruovány tak, aby se z vynaloženého úsilí v soukolích, převodech a ložiscích ztratilo naprosté minimum. Sečteno a podtrženo - majitel si může jen a jen užívat radosti z krásného stroje a dle svých možností i nezapomenutelných zážitků, kdy za zvuku svištícího větru kolem uší letí krajinou... :D

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies