Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Cipollini MCM černá/červená

Cipollini MCM černá/červená
Vytvořeno05.12.2022

Hele! Další volná skladovka na poslední chvíli(!) pro vánoční trh ;) !

V nadpisu jsme uvedli: černá a červená. Spisovatel Stendhal nazval svůj román Červený a černý.Četli jste nebo alespoň viděli filmovou adaptaci?

Pokud ano, můžete si zahrát na vědeckého pracovníka a pokusit se nalézt, zda nenajdete nějaké podobnosti, souvislosti, ...

Co taky dělat, za těch dlouhých zimních odpolední a večerů?

Hlavní hrdina románu je cílevědomý, snaživý, snaží se udělat kariéru...

Hlavní hrdina našeho fotoseriálu se možná snaží oslovit osoby podobných vlastností?

Do románové postavy se zamilovávají ženy ...

Cipa si klidně může zamilovat kdokoliv :D

Červená (román) má značit hrdinův obdiv k Napoleonovi, potažmo k armádě, černá vztah k duchovenstvu - celkem rozporuplná osobnost?

Co vám říká kombinace barev u Cipollini? Tak ten má velkou výhodu v tom, že dovoluje každému vnímat to tak, jak je mu libo. Nic nikomu nevnucuje. Buď se vám líbí nebo si počkáte na jiné... ;)

Tak, jak se po jednotlivých stránkách románu seznamujete s hrdiny děje, tak zde postupně poznáváte všechny detaily stroje a z nich si poskládáte celkový charakter. ;)

Při četbě se více či méně necháváte vtáhnout do děje a spolu s hlavními hrdiny prožíváte jejich životní peripetie, ...

Při sledování detailů kola se se zase můžete nechat unést fantazií a už se vidět, jak na něm zdoláváte kilometry ve sluncem zalité krajině a užíváte si ten opojný pocit z jízdy.

Pro chvíli s knihou je třeba si udělat čas...

Pro chvíli s Cipem? Tak to si ten čas musíte udělat! Musíte, protože to stojí za to! A budete si ho chtít dělat čím dál častěji!

A stejně tak, jako k oblíbenému románu i k Cipovi se budete rádi a často ;) vracet...

Román/knihu si můžete objednat z nabídky jednoho z e-shopů

Cipollini MCM u nás! ;)

Velikost L nebo máme ještě jedno identické ve velikosti M/L ;)

Cena? Řekněme, velmi zajímavá... Takhle jak je zde na fotkách ( komplet Ultegra Di2, karbonová kola Fulcrum ) včetně wattmeteru za 169.000,- Kč. Kdo má zájem? ;)

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies