Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Cipollini RB1K

Cipollini RB1K
Vytvořeno19.02.2024

Tak tento "Alenčin výlet za zrdcadlo do světa divů" jsme nedávno avizovali malou upoutávkou. Dnes se tedy vydáme na krátký výlet do kouzelné země a necháme se očarovat fantastickou hrou světla na vybroušených plochách a hranách úžasných skleněných objektů, kterým neméně zdatně sekundují kontury výtvoru jako ze slavné italské sochařské školy období antiky nebo renesance. Jen namísto mramoru nebo alabastru vykouzlili tento šperk designéři z Apeninského poloostrova z modernějšího materiálu. I postup při jeho zpracování a tváření je jiný, ale výsledek?! Výsledek stojí za pohled a ne za jeden! Tak se tedy dívejte...

CIPOLLINI RB1K THE ONE - myslíte, že to není žádná novinka, že už ho znáte?

Kdepak, zde se nejedná jen o pouhý restyling, ale o úplně nový svět. Nekončícím vývojem, měřením, výpočty a zkouškami bylo u rámu THE ONE znovu dosaženo celkového technického vylepšení, kdy Cipollini opět posunul dosavadní hranice možného na monokokové konstrukci rámu. THE ONE je při stejné velikosti o 120 g lehčí a o 20 % pevnější než předchozí RB1K. Vzniklo tak extrémní dílo vhodné pro dlouhé výstupy i sprint, díky aerodynamickému designu a nízké hmotnosti, to vše nejen při zachování, ale ještě zlepšení původních vlastností.

Už na první pohled není pochyb o tom, že život s THE ONE je o nekompromisní agresivní jízdě. Vyzývá vás, abyste otestovali své limity a někteří šťastlivci se na chvilku mohou dostat až za ně a poznat skutečnou nirvánu...

Je živější v kopcích a rychlejší v akceleraci než jeho předchůdce. A vlastně je lepší než cokoli, co jste doposud měli možnost vyzkoušet. Tento italský superbike odráží Mariovu osobnost. Jedinečný produkt, který není pro každého. Více než jen rám je to ale nenapodobitelné umělecké dílo. Cítíte dostatek odvahy a nahlédnete tedy "za zrdcadlo"...;-)

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies