Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

COLNAGO C64

COLNAGO C64
Vytvořeno28.11.2023

Skladovka nebo zakázková stavba? C je správně :-D - jedná se o úpravu zákazníkova stroje. A když úpravu, tak podle našich pravidel! Co to znamená? Takže nejprve cesta do naší pobočky v Liberci a fitting dle Retül geometry. Jáchym hodil děrný štítek s naměřenými hodnotami do stroje a ten vyplivl údaje/noty pro mechanika ;-). Zkrátka, nyní jsme mohli sestavit kokpit dle výsledných parametrů - Deda Alanera sedla jako prdel na hrnec! Co dál? Rozkaz zněl jasně - zrychlit jezdce! To už byl větší oříšek. Návštěva lékárny byla rázně zamítnuta :-D:-D:-D!Zbývá už tedy jen poslední možnost, a sice ulehčit jezdci práci. I s tím si u nás v Kolokrámu umíme poradit! Prostě jsme využili pár cajků od dánského výrobce "urychlovacích" komponentů Ceramicspeed... Výsledek? Kola se nyní točí při stejném výkonu jezdce ostošest a je to fakt mazec! A co teprve, až se majitel kousne a ještě trochu víc přitlačí na pilu...?! :-D Tak takové tedy je poladěné Colnago C64 z naší dílny. Určitě se na něm dá velice slušně jezdit. A jestli se na to dá i koukat, to už posuďte sami ;-)...

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies