Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Colnago C68 Allroad

Colnago C68 Allroad
Vytvořeno17.02.2024

Až tolik nehlídáte tepy, nestresují vás údaje na computeru, máte někdy pocit, že ten provoz na silnicích je už na vás přes moc, už vás nebaví čím dál častější nadávky a vytrubování, ... Ale i přesto milujete bicykly klasického silničního střihu a rádi se kocháte pohledem na vzdušnou lehkou stavbu ve vyvedeném desinu. Můžeme vám tedy oznámit, že jste se úspěšně proklikali k tomu správnému - k naší prezentaci Colnaga C68 Allroad!

Jak už jsme uvedli, nové Colnago C68 Allroad je určeno pro ty jezdce, kteří se na kole nehoní za rekordními časy nebo watty. Mnohem více je lákají ještě neprobádané vedlejší cesty a rádi pokračují v jízdě i když povrch před nimi není zrovna ideálně hladký.

Colnago C68 Allroad je tedy orientované především na požitek z jízdy - fyzicky i esteticky ;-). Pohodlné, víceúčelové kolo s uvolněnější geometrií, díky které získáte ideální mix tuhosti a hmotnosti. Kamkoli vás trasa zavede, budete si užívat jeho rychlost a pohodlí. Kromě geometrie byly přepracovány i zadní vzpěry umožňující nyní pojmout pláště o šířce až 35 mm a ty už něco utlumí!

Na rámu, který se stále vyrábí ručně v Itálii, vás dále uchvátí jeho špičkové zpracování a vůbec celková technologická výjimečnost. Konečná sestava rámu čítá sedm různých dílů, každý vyrobený individuálním technologickým postupem. Jedině tak je možné každý tento segment precizně vytvarovat a dosáhnout tím špičkových vlastností. Takové přesnosti výroby a dosažených mechanických vlastností nelze konvenčními technologiemi monocoque rámů docílit. C68 tak představuje skutečnou master class, HI-TECH, třídu samu pro sebe! Pro vás?! ;-)

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies