Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Dárky, dary, dárečky

Dárky, dary, dárečky
Vytvořeno03.01.2024

Dárky, dary, dárečky - nejčastější téma v současné době. Nevyhnulo se to ani oblasti cyklistiky - a to je moc dobře! Jeden sice chvilkama(pořád ;-)) neví co dřív, ale ten pocit, kolik radosti to přinese!!! :D

Tak jako v Postřižinách byla zmíněna doba zkracování, tak my podobně prožíváme období přestaveb. Přestavěli jsme psí boudu na kotec pro lva ;) no a ve zbylém čase jsme stihli ještě jednu parádičku.

Zákazník si přál k Vánocům jako dárek vytunit a "zrychlit" svůj stroj(když sám už po šedesátce víc nemůže 💨… ;-)). Tak jsme si vzali COLNAGO C64 do parády. A od prvního přiložení rukou k dílu se nám to víc a víc líbilo. O tom, zda to není jen náš subjektivní pocit si udělejte obrázek sami.

Zalistovali jsme v dietologické příručce a vyšly nám z toho LW Meilenstein Schwarz a dovolili jsme si přidat ještě představec s řiditky stejné značky. Následně jasnou volbou byly v tomto případě převodníky od Carbon Ti. Střed a náby kol dostaly infuzi v podobě ložisek od Ceramicspeed a aby si i oko přišlo na své, mechanická Dura dostala, také od Ceramicspeed, ramínko a kladku - prostě bomba! :D

Jestli to tedy pojede? O tom nemějte nejmenších pochyb! A jestli to pojede jen z poloviny tak, jak to vypadá, vše nasvědčuje tomu, že i Gripeny budou mít starosti... ;).

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies