Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

De Rosa 838

De Rosa 838
Vytvořeno12.03.2024

Co kdybychom si dnes zahráli ruletu? Asi se divíte oprávněně :-D, kasino zatím u nás neplánujeme. Myslíme tím pro tentokrát jen tak symbolicky, jakousi pomyslnou ruletu - co nám padne, co bychom vám mohli ukázat... Pozor, náš krupiér roztáčí zařízení a již vhazuje kuličku. Chvíle soustředění a napjatého očekávání... Už zapadla! Jen ještě počkat, až rotace zpomalí, abychom si byli jisti - a! Dámy a pánové, padla "838 žlutá"! :-D

Naše specifická kolokrámská ruleta nikdy neznamená prohru. Naopak, co padne, tím si můžete být jisti, že jde o správnou volbu! O sázku na jistotu! ;-)

Žlutá 838, přesněji De Rosa 838 by tou vaší příští jistotou mohla být. Shodou okolností nám tady zahálí jeden takovej velice slušně ustrojenej žluťák, srdcovka doslova "za pár peněz", tak co? Klidně si na ni můžete vsadit!

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies