Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

De Rosa Neo Classico Giallo

De Rosa Neo Classico Giallo
Vytvořeno06.03.2024

Také občas fantazírujete, jaké by to bylo, pokud by se dalo cestovat v čase? My nejen že si o tom necháváme zdát, dokonce jsme schopni vám část minulosti přenést do současnosti! Můžeme vám pomoci vybavit si dobu krátkých bílých ponožek, utažených řemínků klipsen, propocených nebo nasáklých deštěm vlněných dresů, rezervních galusek a pumpiček, někdy i košíků na řidítkách, ...

Jak na to? Dojeďte si do těch časů na kole! ;-) Jak se můžete následně přesvědčit, můžete do starých časů vyrazit více než stylově - na De Rose Neo Classico Giallo:

https://www.kolokram.cz/ramova-sada-de-rosa-neo-classico-giallo-56-p254709/

Prohlédněte si vymazlenou klasickou stavbu a už si můžete představovat, jakými komponenty ji osadit a jaká to bude paráda, brát je postupně do rukou a v klidu (a zároveň nedočkavě :-D) každý díl usazovat na své místo a pozorovat, jak se nám pod rukama rodí část cyklistické historie a představovat si, jaké to bude, až sluneční paprsky pohladí to srdíčko, precizně vyvedené mufny, sklouznou po subtilních trubičkách zadní stavby, aby se vzápětí zaskvěly ve vyleštěných špicích roztočených kol... Nemusí to být jen krátký sen, může to být skutečnost! S De Rosou! :-P

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies