Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Dresy a la "Klapzubova desítka"

Dresy a la "Klapzubova desítka"
Vytvořeno21.08.2023

Tři veteráni, tři mušketýři, sedmero krkavců, sedm trpaslíků, osm hrozných, klapzubova jedenáctka, dvanáct měsíčků,... a deset(!) Kolokrámských unikátních dresů!

Limitovaná edice dresu Kolokrám / vyrobeno pouze deset kusů, z nejlepšího možného materiálu a v různých velikostech, tzn., že na každého se určitě nedostane ;-)! Každý dres má svoje číslo… Počítáno od 1-10 … (malá nápověda: je zde: 2x velikost 2, 4x velikost 3, 4x velikost 4)

Prvotní inspirací této čistě bilé limitky byla hláška z filmu, jak taky u nás jinak B-)… Jak říkal starej Homolka - rozkopeme ten Real Madrid! Takže tu máme ten bílý balet po kolokrámsku ;-).

Speciálně vyšlechtěná okrasná dřevina - Dresovník kolokrámský ;-). Ještě čerstvé plody rychle otrhat a pověsit vyschnout na sluníčko, aby nepřezrály a neopadaly! ;-) Nebo aby je nepos..li ptáci :-D.

Deset originálů!

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies