Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Giant Propel

Giant Propel
Vytvořeno29.03.2024

Chceš mít podobné kolo, jako sedlal v loňské sezoně Zdeněk Štybar? Chceš nasát něco z té atmosféry velkých závodů? Prožít si naostro nebo alespoň podle svých možností, jaká může být jízda na takovém stroji? Pojďme na to.

Nastupte k ďábelskému sprintu 200 metrů před cílem a protáhněte se balíkem jako lovící štika mezi vodním porostem! Zvedněte se ze sedla a jako chrt vyražte za uprchlíky, dokonale se sbalte, zalehněte, "otevřte" plíce naplno a nohy nechte co nejdéle pěkně do kulata šlapat a roztáčet pilu a, ... Dotáhněte nástup. Nebo zapomeňte na taktiku a vsaďte na momentální pocit a vydejte se do sólo úniku. Nový aero silniční stroj je stvořen právě pro tyhle okamžiky, okamžiky, které mají svou důležitost, které často rozhodují o všem... Se správným strojem uvidíte, jak to může být "jednoduché" ;-). Chce to jen hodně vaší dynamiky, více aerodynamiky, více nastavení a tedy více způsobů, jak zvítězit! Když už ne jinak, tak sám nad sebou :-D.

Zde se vám skýtá možnost, jak toho dosáhnout ;-) ... GIANT PROPEL - velikost M/L k dispozici. Naše promo kolo, otestované/minimálně jeté Svoboďákem a s plnou zárukou!

https://www.kolokram.cz/silnicni-kolo-giant-propel-advanced-sl-1-airglow-sram-red-etap-axs-m-l-promo-p270638/

V případě zájmu ještě více info na mailu: jakub.svoboda@kolokram.cz

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies