Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

MERCKX & ADIDAS (a Kolokrám ;-))

MERCKX & ADIDAS (a Kolokrám ;-))
Vytvořeno20.12.2023

I když máte vše ve skladu nebo v depozitu pěkně srovnaný, občas je potřeba stejně prolézt všechny kouty, vymést pavučiny a znovu si oživit v paměti, co kde vlastně je. Je fakt, že se potom zprvu plánovaná akce na krátkou dobu změní v několikahodinové rozjímání nad znovu objevenými skvosty a jejich příběhy.

Zrovna v tomhle případě jsme si zavzpomínali, jaké to asi bylo na zemi, když tu vládli dinosauři - chápejte jako paralelu k období cyklistických titánů, konkrétně tedy éra Eddyho Merckxe, specialisty na vyhrávání všeho, co se na kole jezdilo, specialisty univerzála. A nemyslete si vy, kdo nepamatujete, že soupeři, kteří proti němu nastupovali, byli nějaký ořezávátka!

Takže tentokrát jsme při předvánočním úklidu vyhrabali krásný "Eddyho" perka! Slušný, nejetý Addidasky, ještě v originálním balení - hezká to vzpomínka na staré dobré časy, co říkáte? B-)

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies