Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

MS 2024 - A zazvonil zvonec...

MS 2024 - A zazvonil zvonec...
Vytvořeno07.02.2024

Jsme v Táboře. Být pro jeden den součástí Štybar teamu je pro nás velká poklona a čest! Děkujeme!

Zdaleka nejsme první, už se to tady pomalu schází... Zde Pavel Brynda, velký mág z Kladna a nejen skvělý fyzioterapeut.

A tady pro změnu velký nestor české cyklistiky a nejen CX, pan Ladislav Kubín! Je to frajer, stále má přehled o všem co se kolem děje, klobouček! Smekáme!

Kde se vzal, tu se vzal - Franta Klouček mladší. Taky býval vynikají v krosu jako jeho táta nebo bratr... Jak sám řekl, mít trochu natrénováno a být o kousek mladší, tak dneska by to šlo :).... Tohle blátíčko, to bylo vždy pro silný kluky :)...

Něco vypijem, je chladno, tak třeba několikrát Cuba Libre a půjdeme se podívat ven, nasát atmosféru a obhlédnout trať :)...

Jenom vyjdeme a hned před stanem prásk! Nikdo jiný, než Vojta Červínek! Poklona, pane trenére! Vojta nesmí chybět na Štybyho rozlučce.... Nechyběl nikdy nikde, co se týkalo Zdeňkových úspěchů!

Bláto, s....? :) Nebo jak to nazvat? Dnes to bude dřina pro všechny co se postaví na start ...

Ale atmosféra jako řemen, vše perfektně zorganizované! Klobouk dolů pořadatelům z táborské agentury cyklistiky a všem co přiložili ruku k dílu!

A po juniorské bronzové medaili Kryštofa Bažanta (z Jablonecka, tedy od nás ze severu) další radost v podání boleslavské Kristýny Zemanové a druhá medaile, tentokrát stříbro ... A pak, že u nás nemáme nadějnou mladou krev!

Tohle byla taky radost - nějaké to zlato v podání dnes již spíše veterána Martina Bíny! Kdo může říct, že měl v amatérském regionálním týmu za parťáka, byť jen na "chvilku", ve stejném dresu pana mistra světa? :)

A tady nám pózuje s Martinem další legenda českého bikingu a CX! Není to nikdo jiný, než Kateřina Nash.... Kateřina Nash se stala jedním z viceprezidentů UCI. Upřímně kvitujeme, že medaile vítězům tentokrát předával někdo, kdo si to nejen zasloužil, ale taky má úroveň!..... papalášů a jiných "ambiciozních" politiků bylo dost(jak říkal děd Vševěd v pohádce/J.Cimrman: ...ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí) :)!

Na chvíli zase naakumulovat teplo do stanu... Martin Bína a historie za pětset.... Martin se stal zde v Táboře před 23 lety juniorským mistrem světa a v roce 2015 zde sahal po bronzové medaili ...Bohužel, Sven Nys měl jiné představy o pořadí a byl ve spurtu o kousek rychlejší :(... já to do dneška nechápu. Na Lopatárně ho přece nikdo nikdy jen tak neošpurtoval :)...

A tohle je fotka! Pan profesor Pavel Pafko přišel dnes taky zafandit Štybymu! Poklona! Také celoživotní sportovec.

A honem zase na trať! Pomalu se blíží start hlavního závodu, není na co čekat... Bínič musí ještě otestovat blátíčko. Tak jak? Šel bys do toho? :)

Nejen komentátor Eurosportu a přítel, to je Martin Háča Hačecký se synkem.... Vždy usměvavý a v dobré náladě!

Dnes je to tady přehlídka samých mistrů světa a hvězd českého cyklokrosu let minulých... Miloš Fišera a Ladislav Dvorský... díky za foto klucííí :)

A je to tady! Vypusťte Krakena :) !!!

Vidět tohle zvíře na vlastní oči byl opravdu zážitek.... po 300 metrech po startu bylo všem jasné, že pokud se dnes nestane nic mimořádného, defekt, pád nebo nezasáhne vyšší moc, bude se na táborské trati jako letos doposud všude bojovat jen o druhé místo ... Někdo si jezdí svoje vlastní závody... :)

A zbytek světa... a přilehlých galaxií.

"Mladá krev" Tomáš Paprstka / dnes již několikátý mistr světa v záběru kolokrámské čočky a Standa Bambula mladší, reprezentant v CX a odchovanec táborské cyklistiky....

A teď se ukáže kdo opravdu maká rukama .... :)

"IŤák" Bínič versus hasič Páprda a stavitel srubu Bambejš mladší :)... kdo má větší mozoly? Na rukou nebo na zadnici?

Největší dřinu na trati odvádí mezitím Štyby, pere se jak lev! český lev!

To Šimon / rozuměj Radomír Šimůnek ml. / ten se už nadřel dost! I dnes :)...

A to pan trenér Pavel Vršecký, který oslavil před několika dny 82let, tak ten nás mnohé nadřel/udřel dost :).... I paní ministryně Pekarová/hned za námi/ se s legendárním Vrdou chtěla vyfotit ... Jen zřejmě nenašla odvahu :)

Čekání na Merlina, na Godota?

Omyl! čekání na MVDP !

Tak jak to šlo lásko?

Celkem dobrý! Dali mi číslo a řekli mi jeď. Tak jsem jel :) ... (A to ste, chlape, musel jet tak rychle?! - pomínáte, jak zuřil P.Nárožný v Jáchymovi? :) )

Vždyť vám to říkám, jel jsem co to šlo...

Je to doma! Vypadá to celkem jednoduše, co? Jenom chvíli mrskat nohama...

Ne nadarmo jel MVDP s jedničkou na zádech...Klidně mu jich tam mohli dát víc - během 12 měsíců 3 tituly mistra světa? Ano, je to tak! Před rokem vyhrál mistrák světa v cyklokrosu a nyní v Táboře obhájil... a mezitím? No přece se stal ve Skotsku mistrem světa na silnici! Co je víc? Ty ostatní "drobky" nepočítáme :)

Jak dlouho to ještě tenhle chlapík vydrží? Na jak dlouho protáhne tuhle vítěznou šňůru? Těžko říct takhle z hlavy. Jedno je ale všem jasný! RESPEKT!!! Nebo že by přeci jenom ti mimozemšťani už žili mezi náma? :)

A teď začíná to hlavní! To, proč jsme sem do Tábora přijeli my kolokrámníci! Loučení Štybyho, to byla atmosféra, to vám povím!!! Brečeli a slzeli i ostřílení kozáci! Nebylo to tak, pane Bambulo?

Štyby děkujeme!!!

A je to!

Štyby je Pán!

Časy jsou zlé, Kamile! .... ještě nejsme tak starý, abychom umřeli mladý :).... Pro změnu další mistr světa Kamil Ausbuher

King for Day!

Skoro sousedi, tréninkový partneři, opravdoví kamarádi ...

Ať mír dál zůstává s touto krajinou .... a s námi.

Tak co, Fery, kolik prodáš teď duhovejch dresů :)?

Podej mi další, tenhle už je taky vybitej, je toho moc... :)

Namalujem si dnešní den, podle představ svých :) ...

Kolu, pijeme kolu :) - bacha je tu trenér! Všichni teď pijeme jen sodovku! Nepřehlédnutelný čahoun a trenér/srdcař Petr Dlask alias Dlasky ...

Tak kde jsi panáčku?

Už nám zamrzaj kohouty ...

Obsluhoval jsem českého, duhového krále! Další nezapomenutelnej příběh!

Nevím co napsat :) Nebo: Co bys platil, vždyť jsi král! :)

Kamarád nejen do deště ...

Jsem dojatej, asi budu brečet ...

Tak to já ještě několikrát přijdu! :)

Jako král tě teda pasuju na vrchního pivníka! Budeš mi v případě potřeby vždy k ruce...

To Ti to trvalo, mi natočit to pivo :)

Tluče bubeníček, tluče na buben ...

Díky kluci!

Mechanici z Belgie aneb řízků není nikdy dost! Na každýho se dnes dostane :) ...

Štyby burger, že by nová cesta? Směr? Značka? :) ... Namísto oblouků ve znaku dvě kola - Mc Styby Burger King

Vyjímečný den to byl... Štyby se podepisoval i klukům na kozy :) ...

A to je konec! Vyčůrat a spát!

Hey Bínič, hey man! Někde jsem slyšel, že v roce 2030 by měl bejt cyklokros na zimní olympiádě! Co Ty na to? Nezačneme pomalu trénovat :)? Štyby pověsil kolo na hřebík a jedna nová kombína zde visí na klice už čtvrtým rokem ... Nebo mám sehnat zateplenou? :-D

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies