Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

My name is Bond, Cipollini Bond!

My name is Bond, Cipollini Bond!
Vytvořeno13.02.2024

Dokonale padnoucí smoking, uhlazené, dokonalé vystupování,...(jak říkala Popelka: ...šaty s vlečkou, zlatem vyšívané, ale princezna to není...;-)) Bond prostě umí klamat tělem. Z domnělého aristokrata se dokáže mžikem změnit v útočnou šelmu, která je schopna zaútočit na cokoliv(ano i na vaše city ;-)!)

Cipo Bond je jako stvořen pro ty, kteří se sami chtějí kochat svým šperkem a rádi se ale podělí i s okolím. Nejvíc ale budou spokojeni ti, kteří si ještě navíc rádi užijí nějakou tu legraci a mají rádi silné zážitky. S Bondem se mohou spolehnout, že jejich sny dojdou naplnění. "Prezentační" projížďku mohou v nestřeženém okamžiku(pokud na to mají dost sil ;-)) proměnit v brutální atak do strmého stoupání nebo naopak zalehnout, natáhnout vzduch do plic a ve správném rytmu pěkně dokulata roztočit kliky a jet! Jet, dokud gumy nezačnou vydávat ten "jiný" zvuk, vítr odfoukne pot z čela ještě dřív, než steče do očí a díky tlaku ve stehnech máte dojem, že už se vám nevejdou do kraťasů... A tenhle pocit se snažit užít si co nejdéle, abyste potom večer uléhali ke spánku jako dokonale rozbitej člověk, ale s krásným doznívajícím pocitem úžasného zážitku. K tomu vám dopomáhej Bond, Cipollini Bond! A tak trochu i Kolokrám! :-D

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies