Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Óda na radost

Óda na radost
Vytvořeno16.12.2022

Opět je tu, je tu konec roku, čas na zamyšlení a bilancování.  Čas podívat se kolem sebe, a hlavně také na sebe. Co se děje kolem nás, a co jsme pro to, nebo naopak, proti tomu udělali my sami.

Věřte tomu nebo ne, ale snažíme se. Snažíme se o to víc, že nepatříme mezi ty, kteří Vám zajišťují věci nezbytné k životu. Prodáváme Vám věci sice zbytné, ale děláme to hlavně srdcem, abychom maximu zákazníků udělali radost, abychom jim udělali život radostnějším.

Na konci roku si všichni všeobecně přejeme navzájem vše nejlepší, štěstí, zdraví, ... Ale zamysleme se, prosím, všichni. Popřáli jsme, nebo ještě popřejeme, ale co jsme udělali konkrétního, kolika lidem jsme udělali radost? Nezapomínejme, že ta radost taky patří k životu! I k tomu zdraví, štěstí, klidu a míru.

Pamatujte, čím víc bude mezi lidmi radosti, tím větší bude šance,  že se naplní i to proklamované: Liberté, égalité, fraternité - Svoboda, rovnost, bratrství, a že nedojde k tomu, že bude toto heslo, podobně, jako ke konci Velké francouzské revoluce, zapomenuto ... :-(.

A i ta Socha Svobody, potažmo Svobodova socha :-), se budou na ten svět dívat také radostněji!

Tak tedy, hodně radosti!!!

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies