Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Pinarello Froomey

Pinarello Froomey
Vytvořeno05.03.2024

Tak jako slunečnice každým dnem otáčí se za ...Froomem :-D, tak ty doby, kdy jsme mohli parafrázovat kdysi slavný hit paní Inky Zemánkové, už jsou nenávratně také minulostí. Ovšem neznamená to, že bychom měli zapomenout a natož se neotočit za žlutým symbolem prosluněných etap TdF... Zde tedy je, žluté PINARELLO FROOMEY!

Tohle kolo jsme vám již v minulosti ukázali několikrát, dnes tedy opět zaostřeno na žlutou. Mimo toho, že jsme před mnoha lety mohli být účastni této povedené stavby, se nám občas vrátí ke kontrole a případnému poladění.

Minulé léto, když zavítal na Czech Cycling Tour samotný Chris Froome (tenhle rám byl kdysi vyroben na počest jeho vítězství na TDF) si ho nechal majitel podepsat přímo od mistra. Podpis "lihovkou" by však moc dlouho nevydržel... Bylo tedy nejprve zapotřebí rám odstrojit, poslat k šikovnému lakýrníkovi a potom znovu nastrojit...

Nové galusky, nové bowdeny a lanka + nová omotávka už byly pouze detailem, nicméně na pořadu dne byla jako ona třešnička na dortu namontována zlatá kladka od Ceramicspeed + jak jinak než také zlatý řetěz od KMC k tomu :-D.

...tak já také hlavu svou otáčím jen za... A co vy??? ;-)

Hezký den!

Kolokrámníci.

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies