Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Quint

Quint
Vytvořeno29.11.2022

Pořídili jste si rám a rádi byste ho nechali ustrojit - není problém. Přijďte, poradíme, vybereme (podle vašich představ a výše konta:-D), zkompletujeme.

Pořídili jste si rám i se všemi komponenty a zjistili jste, že to s tou stavbou nebude až taková legrace, jak to vypadalo? Jednoduché řešení - opět se na nás můžete obrátit.

Že jste si to nenakoupili u nás? Ani to nevadí. Jsme tu prostě pro vás!

Jak jsme již několikrát uvedli, postavíme vám kolo dle vašich představ a požadavků.

Zde máte názorný příklad - Quint.

Quint zkompletovaný, připravený pro zákazníka.

Tak vidíte, že i když tato značka není obsažena v naší nabídce, nebráníme se kompletaci takového stroje, napak je to pro nás další zkušenost do budoucna.

V současnosti už chce stavba kola nějakou tu hodinu navíc oproti dřívějším dobám. A nějaká ta zkušenost a samozřejmě i často speciální nářadí, to je dnes samozřejmá a nutná věc.

Takže pokud byste se nám rádi dívali pod ruce, počítejte s tím, že si na to musíte vzít dovolenou! ;) Nějakou hodinu to potrvá...

Ty časy, kdy stačilo ke stavbě doslova pár klíčů v kapse montérek, ty jsou nenávratně pryč.

Kola prodělala stejný vývojový skok jako ty F1, které připomínají gumy od Good Year.

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies