Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Sklep

Sklep
Vytvořeno29.11.2023

Tuhle někdo zvoní, jdeme otevřít a hele! Paní Jechová. "Nezlobte se, že vás obtěžuju, ale já jsem se zapomněla zeptat, jestli máte sklep. Máte sklep? A mohla bych ho vidět?" (určitě si pamatujete na Kulový blesk :-D) Sice jsme nemuseli do uličky vyházet uhlí z Klabouchova sklepa a naházet ho do našeho, aby paní Jechová dostala ten, co se jí libil víc, ale i tak nám ten náš sklípek připravil nejedno překvapení a ještě mnohem víc práce! :-oTakovej kolokrámskej sklep, to totiž není jen tak ;-). Už třetím rokem opravujeme budovu, kde sídlí už víc jak deset let naše KaŠenovská pobočka... včetně toho sklepa.

Budovu, kterou jsme vlastně museli koupit od původního majitele před cca čtyřmi roky se snažíme zachránit. Přeci jen zde musíme fungovat a pracovat a počítáme, že ještě tomu tak bude i několik dalších let :-D. Již tři roky tak trávíme také ve sklepních a podzemních prostorech, kde se od války a po odchodu původních německých vlastníků moc hezkého neudálo.

Žádnej poklad nám zde nikdo nenechal, nebo jsme na něj dosud nenarazili :-D? Nicméně snad se odsud za pár let probojujeme o patro výš ;-). Jo, když se u nás zastavíte, není to vidět, tak vám tímto alepsoň takto posíláme pár rychlých výcvaků. To abyste viděli, že se tam dolu nechodíme zašívat...;-)

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies