Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
UPOZORNĚNÍ: Na základě výjimky jsou obě prodejny otevřeny pro prodej náhradních dílů a výdej objednávek.
CZK
EUR
Měna:

Správné sedlo pro každého

Správné sedlo pro každého
Vytvořeno04.03.2020
Vyhněte se laborování se sedlem a kupování dalšího sedla, které skončí ve skříni :) Správná šířka? Jaký typ? To jsou otázky, se kterými Vám rádi pomůžeme. Správná šířka? Jaký typ? To jsou otázky, se kterými Vám rádi pomůžeme. Sedel je hromada. Různé šířky, tvrdosti a tvary. Sedel je hromada. Různé šířky, tvrdosti a tvary. Na naší "prdeloměrce" Vám změříme rozteč sedacích hrbolů.To je základ. Záleží však i jak často jezdíte, jak na kole sedíte a jak dlouho trvají Vaše vyjížďky. Na naší "prdeloměrce" Vám změříme rozteč sedacích hrbolů.To je základ. Záleží však i jak často jezdíte, jak na kole sedíte a jak dlouho trvají Vaše vyjížďky. Další krok je pak vyrazit na kolo a testovat . Sedla máme pro pány, dámy, rekreanty i závoďáky. Další krok je pak vyrazit na kolo a testovat .
Sedla máme pro pány, dámy, rekreanty i závoďáky.
Je to snadné, rychlé a nevěřili byste, čemu všemu lze předejít pouze správným výběrem sedla Je to snadné, rychlé a nevěřili byste, čemu všemu lze předejít pouze správným výběrem sedla

Sledujte nás na sociálních síťích