Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Stroj času

Stroj času
Vytvořeno15.08.2023

Stroj času

... a uvolněné prostory nám nabízí možnosti vytáhnout některé kousky z našeho depozitáře a zatím sice bez nějaké promyšlené koncepce je nabídnout buď oku kolemjdoucích přátel a zákazníků nebo optice fotoaparátu. Najdete tu jak odkaz na cyklistickou historii, tak i žhavou současnost. A chcete-li se při obhlídce také přemístit v čase, máte možnost. Stroj času čeká... :D Podmínkou ovšem je, umět snášet nějaké to nepohodlí, mít dobré srdce, plíce, trénované svalstvo, posunutý práh bolesti ;) a schopnost dostat se až ke svým limitům a tam také nějakou dobu vydržet. To všechno potřebujete k tomu, aby pro vás tohle pekelné náčiní značky Cipollini nebylo středověkým mučidlem a chvíle strávená v sedle doživotní noční můrou.

Jak říkal Dr.Grünstein (Švejk): "... ještě za dvacet let budete křičet ze spaní, když si vzpomenete, jak jste simulovali u doktora Grünsteina!" ;)

Na druhou stranu však ti, kteří všechny podmínky splňují, mohou se díky tomuto sportovnímu nářadí dostat takříkajíc do další dimenze a možná nahlédnout do nějakého paralelního vesmíru. Ať tak nebo tak, svezení bude nezapomenutelný zážitek... Ale myslíme, že i ti, kteří se jen tak rádi podívají na hezkou věc, si přijdou na své! Prohlédnout si Cipollini NKTT rozhodně stojí za to! No tady teda je... :D

 

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies