Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Urge

Urge
Vytvořeno22.07.2022

...róóžnóóvské hóódiny, smutně bijů... Tak ti, co raději nějaký veselejší večerník, ti si můžou přijet ke kolokrámským hodinám!

Ty budou za chvíli taky bít, ale mnohem radostněji! ;)

Jakmile odbije půl pátá, můžete si prohlédnout něco nového, co jsme připravili, takříkajíc, pro znalce, pro labužníky... ;)

Ano, je zde jeden vymazlený, vytuněný Lightweight Urgestalt! Tolik karbonu pokupě, to se jen tak nevidí! :D

... a z každého detailu na vás doslova dýchne lehkost, troufáme si říct velice snadno snesitelná lehkost bytí (pozor! neplést si s tím bitím hodin! :D ) Takže bytí a ježdění! :D

I ten Sram, jinak celkem mohutně vyhlížející, po osazení vhodnými komponenty, jak jinak, než opět od LW, zapůsobí i na ztvrzelé "gramaře" ;)

Zde pohled na několik málo míst, kde se karbonem šetřilo...

... jinak je prakticky všude...

U LW a THM jsou holt hračičkové.

A v Kolokrámu si také rádi hrajeme! :D A pozor! Bije půl!!!

Už můžete! Můžete opatrně přijít třeba takhle zepředu...

... a omrknout, jak to bude vypadat při pohledu seshora, ze sedla...

To kolo je lehký, jako pírko, jak se říká - fyzikální zákony zavírají oči! vy je naopak mějte otevřené a prohlédněte si fi:zi:k :D

Jak už jsme říkali, je to pro znalce! Ostatní sem raději ani nelezte;-). Chlapi od LW pro vás připravili, jak sami uvádějí - "práci našich rukou pro práci vašich nohou!" My si ještě dovolíme přidat upravený slogan(ten původní je také z Německa, ale z hodně špatných časů... takže nyní veseleji!) Unsere Räder rollen für Sie(g)!!! Naše kola se točí pro vás! A když odstraníte závorku, máte tady: Naše kola se točí pro vítězství!

Z toho plyne, že budoucí majitel už bude jen vítězit! A i když to bude jen v jeho snech i tak to bude krááása!!! :D

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies