Používáte zastaralý prohlížec Internet Explorer, který pro zobrazovaní našich stránek nepodporujeme. Použijte prosím jiný prohlížeč.
CZK
EUR
Měna:

Viva Italia ... la terza parte / Cipollini

Viva Italia ... la terza parte / Cipollini
Vytvořeno21.03.2024

A když nás "ukončili" v office DMT/asi proto, že jsem byl vždycky mizernej sprinter, popošli jsme necelej kilometr na Viale del Lavoro do svatostánku značky Cipollini. Jak jsme již sdělovali, je to dceřinka, stejný koncern Diamant, stejný pan majitel :).

Tady na nás nikdo moc nečekal, nevítal, vrata byla zavřená... Přišlo tedy na biblické "tlučte a bude vám otevřeno" :-D. Tak tedy - bum bum bum, je tady někdo? Ozvalo se italsky:...kdo nám to tady loupe perníček? Naše návštěva byla neohlášená :) ... Právě v ten čas vlastně i díky přípravě nové rámové sady, kterou představíme koncem května/ začátkem června, byli všichni velmi zaneprázdnění nebo se alespoň tak tvářili :( .... Rámů a připravených kol v regálech tu nicméně taky neměli málo..., ale jak píšeme, necháme si nyní nějaké střelivo a náboje na později. Bude to ve stylu "návrat italského šampiona", to je jediné co vám nyní prozradíme! :)

Rozdali jsme tedy klukům italskejm nějaký to český pivo ze Svijan, objednali nějaký rámy a kompletní kola a rychle jsme balili kufry na návrat do Bardolina, abychom se na chvíli svezli sami na kole, nadejchali se čerstvého vzduchu a protáhli perka... Bylo potřeba využít slunečného počasí, než Oscar zapadne. Je taky 16.00 a za 3 hodiny bude tma jak v pytli :)...

Tak tři rychlý doppia do krku, který nám zlepší noční vidění na cestu zpět z hor a způsobí tak ještě větší pocit tmy :) ... a rychle směr Caprino, San Zeno, Prada a těsně pod Monte Baldo to ohnout zpět přes Monte Veleno brutálním až 20% sjezdem zpět k jezeru :). Byl z toho tak hezky ostrej test kotoučových brzd Dura Ace.... vyšlo nám to tak tak, jak se zatáhlo nebyla jenom tma ale i teplota šla rapidně dolů.

Posledních 20 kilometrů bez světla, s teplotou kolem 8 stupňů byl vlastně můj standardní test odolnosti :)... Policejní hlídka, která nás u jezera na poslední chvíli zpozorovala se ani nedivila, byl jsem překvapený, že jsme nedostali pokutu :)... Před Gardou/městem jsme potmě poslali zdravici směr San Vigilio, místo kde svého času pobýval a našel své útočiště Napoleon Bonaparte a po něm taky ruskej car Alexandr II. ale třeba později i Winston Churchill nebo princ Charles.

Pak už jen zbývalo dát pozdě večer rychlou transfuzi, vyměnit vyjetej olej a před spaním zkusit na ergáči, jestli jsem opravdu tak mizernej sprinter :).

Rámy, rámy, rámy,... Cipollini

... jako asi něco vyrobili... ;-)

... tak teď taky něco prodat :-D

Pohled na krabici v regálu toho zákazníkovi moc neřekne. Tady už je to lepší...

... to kdyby vás lákalo zajet nějakej ten rekord... ;-) Abyste věděli na čem.

... nářadí pro ty, co chtěj závodit a nestrkat se někde v balíku ;-)

No prostě pokoukejte, co by vás tak mohlo zajímat...

... podnětů k zamyšlení by se tu asi několik našlo ;-)...

... my taky obcházíme a děláme si poznámky - jaké položky zahrnout do objednávky???

K mání jsou jak rámové sady, tak kompletní kola - zde je důležité o jaké typy se jedná a o jaké velikosti...

... máme sepsáno! :-D Jdeme se rozloučit.

Je třeba využít zbytek času a vstřebat nějaký ten kofein a následně sluneční paprsky ;-).

Teď ještě svítí, ale čas se nemilosrdně krátí a v plánu máme ještě nějaký ten kilometr v sedle...

... nasedat!

Ta kůže přes zimu zase trochu vybledla... :-D

... jedeme do kopců...

... a jejich vršky jsou ještě bílý - však je taky teprve půlka března!

... jedeme a pozorujeme rozmanitosti místní krajiny...

Tady to jde nějak nahoru?! ;-)

A dolu to bude prudký zrovna tak - co je vlastně lepší?

Tak ještě nějaký to foto "na památku" ...

... a povalíme dolůůůů... ;-)

Soumrak je tady podobnej, jako u nás v Lužickejch... A taky přichází rychle ;-).

A už to ani trochu nehřeje!

...takhle vypadá to noční vidění! :-D

Naštěstí infuzní roztok je připravenej! ;-)

Závěrečný test a vyjetí na stacionáru... :-D.

Sledujte nás na sociálních síťích

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies